Často kladené otázky

Jak dlouho dopředu je nutné se objednat?


Na masáž nebo klasický sex nejlépe alespoň den dopředu nebo alespoň telefonicky co nejdříve po 11. hodině. Je možné mi zavolat nebo se objednat přes můj rezervační systém, kde najdete volné termíny, zda pracuji nebo ne, rezervaci Vám obratem potvrdím na e-mail. Většinou se ke mě klienti objednávají na 60 nebo 90 minut, u klasického sexu spíše na 2 hodiny, takže mívám diář v určitou hodinu většinou plný. Na rychlý orálek stačí v daný den, ale telefonicky, většinou ale služby v autě stíhám až po 21. hodině. Na celou noc nebo 4 hodiny s klasickým sexem nejlépe co nejdříve dopředu. nikafastidiosa.com
Kdy pracuji?


Pokud nejsem pracovně v zahraničí, tak bývám obvykle každý den od 12 hodin do půlnoci, na telefonu pak od 11 hodin. Pokud v tuto dobu telefon nezvedám, tak mám právě klienta, stačí mi pak poslat SMS a já Vás krátce prozvoním nazpět. Pokud nepracuji, tak je telefon přepnut na záznamník. Celá noc je časově na domluvě. Služby v autě stíhám většinou jen až po 21. hodině.
Je možné se uspokojit vícekrát?


Ano! U menu č. 7 a u masáží do 30 minut jde o jedno uspokojení, jinak by masáž ztratila své kouzlo. U masáže 60 minut či delší to možné je, doba je dostatečně dlouhá, aby se tělo připravilo na další doteky. Při objdnávkách na klasický sex není samozřejmě počet vyvrcholení nijak omezen.
Je možné přijít v páru?


Určitě ano! Jsem bisexuální, takže dotýkat se jiné ženy mi určitě nevadí, je jen na dohodě konkrétního páru kam až mám v dráždění muže nebo ženy zajít. Pokud si chce partnerka svého partnera uspokojit sama, ráda se podívám.
Jak se ke mě dostanete?


Masáže a klasický sex:
Pokud jedete vozem, tak přijedete do ulice Azalková a zavoláteme mi, já Vás pak navedu kam přesně jít, parkování je zcela bez problémů.
Pokud jedete MHD, tak buď tramvají na stanici Sídliště Zahradní Město nebo metrem na stanici metra Skalka a pak 3 zastávky busem č. 175.

Služby v mém autě:
Přesné místo Vám řeknu po telefonu.